Charlie Special Trio feat. Tzumo & Egri János – RÁADÁS KONCERT
2024.02.20. 21:30 (kedd)
Jegyárak:
6900 /
/
HUF (
teljes árú /
diák és nyugdíjas /
egyéb kedvezmény)
(A nagy érdeklődésre való tekintettel ezen az estén nem lesznek asztalok a koncertteremben. Kedvezményes kuponokat, ajándék jegyeket, és ingyenes belépésre jogosító zeneiskolai diákigazolványokat erre a programra nem áll módunkban elfogadni.)
A hazai könnyűzenei színtér három meghatározó egyéniségének összefogásából alakult a Trio Special, mely nevéhez hűen különleges koncertélményt ígér. A mainstream jazz-t képviselő Egri János bőgős, a nemzetközileg is jegyzett Tzumo Árpád billentyűs és a töretlen népszerűségnek örvendő élő legenda, Charlie triója hol unplugged, hol elektronikus hangszerekkel megfűszerezve új, néha merész felfogásban szólaltatja meg az énekes legismertebb dalait. A hazai slágerek mellett a formáció népszerű jazz standard-ek és blues örökzöldek közül is válogat.
Charlie – ének, Tzumo Árpád – zongora, Egri János – bőgő
JEGYVÁSÁRLÁS:
SZEMÉLYESEN A BJC JEGYPÉNZTÁRÁBAN:
Nyitvatartási napokon: 20:00 órakor kezdődő koncertek esetében 18:00 órakor, egyéb esetekben pénztárunk a program kezdete előtt 1 órával nyit.
ONLINE:
Jegyek vásárolhatók online a www.jegymester.hu weboldalon.
TOVÁBB >
SZEMÉLYESEN A JEGYMESTER JEGYIRODÁKBAN:
TOVÁBB >
TELEFONOS FOGLALÁS:
Bizonyos koncertekre telefonon is foglalhat jegyeket, illetve számos programra koncerttermi asztalt is. Az így félretett jegyeket a koncert kezdete előtti 30. percig tudjuk garantálni.
+36 1 798 7289
TOVÁBBI INFORMÁCIÓK
ITT >